Aktivní uhlí - prášek 40g.

achpwdr40

Čistá a přírodní alternativa k bělení zubů a tvorbu pleťových masek.

          

Více detailů

132 Kč s DPH

110 Kč bez DPH

-30%

189 Kč  s DPH

BENEFITY:
- Získávané z udržitelného zdroje z tvrdého bukového a topolového dřeva z USA.
- Cruelty-free, čisté bez přidání plniv.
- Bezpečné pro vnitřní použití.

Organika Activated Charcoal Powder je přírodní produkt na všestranné použití, je Cruelty-free a z udržitelného zdroje. Může být smíchány s vodou a použít jako maska ​​na obličej nebo nanesené zubním kartáčkem na zuby pro rychlé a účinné bělení. Jelikož je bezpečné i pro vnitřní použití, můžete aktivní uhlí použít v nápojích nebo při pečení.

Aktivované uhlí společnosti Organika je ošetřeno kyslíkem, aby se rozšířila velikost pórů uhlíku, což vytváří větší plochu povrchu, která zachycuje více toxinů - proces označovaný jako "aktivace".

Tradičně aktivní uhlí jako složka se používá v medicíně od roku 1500. Aktivované uhlí (Carbon) je bezpečný a účinný způsob, jak zachytit a likvidovat toxiny z těla přirozeně. Pomocí procesu nazývaného "adsorpce" lékařští odborníci používají uhlí po staletí k léčbě různých onemocnění, od otravy, léčení ran a detoxikace komplexního trávicího traktu.

SLOŽENÍ: Aktivované uhlí ze dřeva buku lesního (Fagus sylvatica)

ZPŮSOB POUŽITÍ:
Hluboce čistící maska: 1. Smíchejte jednu čajovou lžičku prášku s jednou polévkovou lžící vody a vytvořte tenkou pastu v malé nádobě. 2. Aplikujte rovnoměrně na obličej. 3. Nechte schnout po dobu 10 minut, než úplně uschne. 4. Umyjte teplou vodou. Poté obličej umyjte čisticím prostředkem jako obvykle.
Bělící pasta: 1. Smíchejte 1⁄2 čajové lžičky prášku s pár kapkami vody a vytvořte hustou pastu v malé nádobce. 2. Čistěte zuby po dobu jedné až dvou minut. 3. Ústa dobře vypláchněte vodou. Poté vyčistěte zuby zubní pastou jako obvykle.

UPOZORNĚNÍ: Zabraňte kontaktu s očima. Pokud dojde k podráždění, přestaňte jej používat. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Skladujte na suchém a chladném místě. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno na vnitřní použití. Datum trvanlivosti uvedeno na obalu.

NEOBSAHUJE: Mléčné produkty, vejce, umělé konzervační látky, barviva, kvasnice, umělá sladidla, pšenici nebo lepek. 100% rostlinný produkt.

BALENÍ OBSAHUJE: 40 gramů ACTIVATED CHARCOAL POWDER
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop