nové Snížena cena Vitashine™ Vitamin D3 ve spreji (1000iu)  

Vitashine Vitamin D3 ve spreji (1000iu) (zvýhodněné 3-balení)

vtshnspr-3X

Vitashine je celosvětově jediný Vitamin D3 z rostlinného zdroje, který je registrován u Vegan a Vegetarian Society. Ideální pro děti a jednotlivce, kteří nemají rádi tablety.

  • Vitamin D3 z rostlinného zdroje
  • Orální sprej 1000iu
  • Registrované u Vegan a Vegetarian society
  • 1 střik obsahuje 200I (5 mcg), které umožňuje flexibilní dávky
  • 150 stříknutí na láhev (5 denně = 1000iu = měsíční balení)
  • Může se vstřikuje přímo do úst nebo nastříkat na jídlo

Zvýhodněné 3-balení obsahuje 3x Vitashine vitamin D3 ve spreji (1000iu).

Více detailů

638 Kč s DPH

531 Kč bez DPH

-21%

807 Kč  s DPH

místo 807 Kč

Doplňky Vitashine obsahují exkluzivní 100% veganský a vegetariánský vitamín D3 (cholekalciferol). Vegetology spolupracovaly s nezávislými odbornými laboratořemi včetně Stirlingova univerzity (světoznámými odborníky v oblasti lipidové analýzy) s cílem potvrdit jejich výzkum.

Vitamín D3 - Silná a aktivní forma vitaminu D

Vitamin D3 (cholekalciferol) je forma vitamínu D produkovaná tělem po vystavení slunečnímu záření. Běžné vegetariánské doplňky vitaminu D jsou s vitamínem D2 (ergocalciferol), který je derivátem ergosterolu a není produkován rostlinami nebo obratlovci. Pokračují diskuse o tom, zda D2 nabízí v organismu ekvivalentní účinnost jako D3, přičemž většina vědecké obce naznačuje, že vitamin D3 je lepší. Po přezkoumání obrovského množství publikovaného výzkumu je závěrem výrobce, že vitamín D3 (cholekalciferol) je nejlepší formou vitamínu D pro tělo. Vitashine je registrován v několika světových organizacích včetně Vegan a Vegetarian society. Tento doplněk vitamínu D3 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zvýšit příjem vitaminu D bez konzumace rybích olejů.

Nádherný svět lišejníků

Nyní existuje alternativa k potravinovým doplňkem z rybího tuku pro ty, kteří se stravují veganskou nebo vegetariánskou stravou. Exkluzivní veganský vitamín D3 (cholekalciferol) pochází ze speciálního organického rostlinného zdroje s názvem Lišejník. Lišejníky jsou malé, jedinečné rostlinné druhy sestávající ze symbiotického spojení houby s řasami. To jim dává jedinečné vlastnosti, jako je přežití v extrémních klimatických podmínkách, schopnost růst a hromadit smysluplné množství užitečných živin, včetně vitamínu D3! Existuje mnoho různých druhů lišejníků a výrobce pracuje s pečlivě vybraným kmenem, který prokázal, že obsahuje vitamin D3. To dělá základ pro dokonalé doplnění vitamínu D. Veganský a vegetariánský vitamín D3 je alternativa k živočišným doplňkem, jako je olej z tresčích jater.

Skvělý pro děti

Vitashine™ veganský vitamín D3 ve spreji je skvělý pro děti a pro každého, kdo nemá rád tabletky. Stačí nastříkat přímo do úst nebo na jídlo. Také je dobrý pro domácí mazlíčky, jednoduše nastříkejte na jejich večeři.

Benefity:

Nedostatek Vitamínu D3 je spojen s velkým počtem onemocnění. Výzkumy však ukazují mnohé výhody včetně dobré minerální hustoty kosti a obecného zdraví kostí.
Pokud chcete zvýšit hladinu vitaminu D, známé přínosy vitaminu D3 zahrnují:

  • Udržování zdravých kostí, zubů a svalových funkcí

  • Normální funkce imunitního systému

  • Normální hladiny vápníku v krvi

  • Nové výzkumy se pravidelně zveřejňují s novými zjištěními, které se pravidelně uvádějí v médiích.

Množství na počet porcí:
Vitamin D3 (5 stříknutí) 25μg (1000iu) 500% *DDD

Vitamin D3 (1 stříknutí) 5μg (200iu) 100% *DDD 

Vitashine ™ Vitamin D3 ve spreji (1000iu) obsahuje: diglyceridy z kokosových mastných kyselin, cholekalciferol, D-alfa tokoferol.

*DDD = Doporučená denní dávka.

Doporučené dávkování: 1 až 5 stříknutí denně. (Nepřekračujte doporučený denní příjem)

Bezpečnostní upozornění: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah balení: 20ml / 150 stříknutí Vitashine™ vitaminu D3 ve spreji (1000iu)

Výrobce: Vegetology, 50-72 Gauntlet Street, Nottingham NG7 5HF, UKZákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop