Vegan Health - D3, B12, železo a jód ve spreji 25ml (zvýhodněné 3-balení)

Vegan Health obsahuje klíčové živiny, které jsou důležité nejen při veganské stravě. Přípravek s vitaminem D3, B12, železem a jódem, který poskytuje rychlou a účinnou absorpci díky sprejové formě.

Zvýhodněné 3-balení obsahuje
3x Vegan Health - D3, B12, železo a jód ve spreji 25ml.


Více detailů

1 006 Kč s DPH

838 Kč bez DPH

-20%

1 257 Kč  s DPH

místo 1 257 Kč

Vegan Health - obsahuje čtyři základní živiny ve spreji.

  • Obsahuje vitamin D3, vitamin B12, železo a jód

  • Dokonale formulována jako doplněk k vegetariánské nebo veganské stravě

  • Vhodná alternativa k tabletám nebo kapslím

  • 48 denních dávek

  • Skvělá příchuť přírodních bobuľovytých plodů

  • Balení vyrobené z plastového odpadu z oceánu

Každá dávka (4 stříknutí) poskytuje 3000 IU / 75μg vitaminu D3, 6μg vitamínu B12, 5mg železa a 150 mikrogramů jódu se skvělou příchutí přírodních bobuľovytých plodů.

Proč Vegan Health orální sprej?

Sprej byl speciálně vyvinut aby dodal 4 esenciální vitamíny a minerály přímo do krevního řečiště, přičemž obešel primárně zpracování ve střevě. Malé kapky ve spreji se rychle absorbují do bukální membrány vnitřní části líc, čímž poskytují rychlý a účinný příjem živin.
Better You ve spolupráci s Cardiffského univerzitou vytvořili systém dodávání živin, který poskytuje účinnou a pohodlnou alternativu k tabletám a kapsle.

Důležitost vitamínu D, B12, železa a jódu

Kombinace 4 základních vitamínů a minerálů podporuje tělo několika způsoby, včetně:
Vitaminu D - Vegan Health používá vitamín D3V®, 100% rostlinný vitamín D3.
Vitamín D podporuje zdravý imunitní systém, přispívá k udržení zdravých kostí a zubů a podporuje normální funkci svalů.
Vitamin B12 - Sprej využívá metylokobalamín a adenozylkobalamín jako formu vitamínu B12. Ty jsou přímo využity při krvetvorby, metabolismu některých bílkovin či vývinu nervového systému.
Železo - Přispívá ke snížení únavy a vyčerpanosti, udržuje normální kognitivní funkce a podporuje tvorbu červených krvinek.
Jód - Podporuje normální kognitivní funkci, přispívá ke zdraví pokožky a normální funkci štítné žlázy.

Pro koho je přípravek Vegan Health vhodný?

I když tento doplněk byl speciálně vyvinut pro vegany a vegetariány, tak i lidé konvenčně se stravující mohou mít nedostatek těchto klíčových živin.

Aktivní složky v denní dávce obsahují (4 stříknutí): Vitamin D3 3000/75 mikrogramů (1500% * DDD), Vitamín B12 6 mikrogramů (240% * DDD), Železo 5 mg (36% * DDD) a Jód 150 mikrogramů (100 % * DDD).

Celé složení: Voda, xylitol, emulgátor (arabská guma, slunečnicový lecitin), edetát železitý (železo), citrát železitý amonný (železo), glycerin, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, konzervační látky (sorbát draselný), regulátor kyselosti (kyselina citronová) , příchutě (přírodní mix bobúľovytých plodů), zahušťovadlo (xanthanová guma), jodid draselný (jód), cholekalciferol (D3), 5-deoxyadenosylkobalamín (B12), metylkobalamín (B12).

*DDD = Doporučená denní dávka.

Doporučené dávkování: stříkni do úst nebo na vnitřní část líc. Nemusí se užívat s jídlem nebo vodou, může se užívat kdykoliv během dne a v kombinaci s našimi jinými perorálními spreji. Před zahájením užívání zkontrolujte kombinované dávky. Vhodné pro děti od 13 let. Vhodné i během těhotenství. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování: Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Skladujte při pokojové teplotě a mimo přímého slunečního záření. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku - nadměrná konzumace xylitolu může způsobit projímavé účinky. Potravinové doplňky by se neměly používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Tento výrobek obsahuje železo, které při nadměrném požití může být škodlivé pro velmi malé děti.

Obsah balení: 25ml Vegan Health v orálním spreji. 48 denních dávek (1 dávka = 4 stříknutí).

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop