Fair Squared Menstruační kalíšek z přírodního latexu s látkovým sáčkem. "S"

Fair Squared Menstruační kalíšek z přírodního latexu s látkovým sáčkem. "S"

Dostupnost: Zůstává 1 ks
Výrobce:Fair Squared
Kód produktu: 121uk009/s
392 Kč 490 Kč
-
ks
+

Fair Squared Menstruační kalíšek z přírodního latexu s látkovým sáčkem

Fair Squared Menstruační kalíšek z přírodního latexu s látkovým sáčkem

K výrobě kalíšku byl použit přírodní latex, který byl vypěstován na Srí Lance za férových podmínek nejen pro pracovníky, ale také pro životní prostředí. Představuje zdravou alternativu místo klasických menstruačních potřeb, které jsou často běleny chlorem a narušují tak intimní ženské prostředí. Kalíšek můžete používat opakovaně. Stačí jej pouze na začátku a na konci menstruace vyvařit. Na rozdíl od vložek a tamponů menstruační krev neabsorbuje, ale shromažďuje ji.

Poskytuje delší ochranu, protože dokáže zadržet více než trojnásobné množství menstruační tekutiny než běžný tampon. Kalíšek můžete používat po celou dobu menstruace nehledě na to, jestli je krvácení silné nebo slabé. Jednoduše z něj krev vylijete, vypláchnete a můžete znovu aplikovat. Jakmile se jej naučíte zavádět, nebudete o něm ani vědět. Je velmi měkký a nikde netlačí. Ke kalíšku je také přibalen látkový pytlík, ve kterém jej můžete uchovávat. Velikost M je vhodná spíše pro ženy, které ještě nerodily.

Před prvním a každým dalším použitím sterilizujte varem ve vodě po dobu 10 minut.

Tipy k použití

  • Velikost "S" má objem 8 ml, je vysoký 6,1 cm a jeho průměr je 3,8 cm. - Doporučuje se pro ženy s velmi lehkou menstruací.
  • Velikost "M" má objem 13 ml, je vysoký 6,65 cm a má jeho průměr je 4,1 cm. - Doporučuje se pro ženy s lehkou menstruací a / nebo s nízkou polohou děložního čípku.
  • Velikost "L" má objem 16 ml, je vysokáý 6,95 cm a má jeho průměr je 4,4 cm. - Doporučuje se pro ženy s lehkou nebo střední menstruací.
  • Velikost "XL" má objem 20 ml, je vysoký 7,2 cm a jeho průměr je 4,7 cm. - Doporučuje se pro ženy se střední nebo silnou menstruaci.

www.fairrubber.org

Firma s jednoduchou filosofií: FAIR, KVALITA, ORGANIC, VEGAN+netestované.

Partner projektu Fairtrade, Fair Rubber, FSC, NATRUE, Vegan Society. Extrémní důraz na minimalizaci negativní stopy na přírodě, lidech a zvířatech.

Zde nemáme co jiného říct. Jen, že jsme pyšní, že můžeme nabízet výrobky této značky.

  

Fair Squared

Text o značce Fair Squared bude brzy doplněn.

Hodnocení


Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a podělte se o vaše zkušenosti.


Hodnotit produkt mohou pouze přihlášení uživatelé.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují