Náramky

Náramky na ruku vyrobené z korku jsou skvělým módním doplňkem hodícím se ke každému outfitu. Pro každodenní nošení i zvláštní příležitost. Náramky na ruku v naší nabídce  jsou vyrobeny z přírodního materiálu – korku, který je velmi příjemný na dotek, takže je velmi pravděpodobné, že si je zkrátka zamilujete na první vyzkoušení. 

Korek je mimořádně pružný, odolný a lehký materiál, proto se o trvanlivost náramků určitě nemusíte bát. Korková tkanina, ze které jsou náramky vyrobeny, je odolná vůči vodě, prachu, oděru a dokonce i skvrnám, přičemž její údržba je mimořádně jednoduchá. Náramek stačí občas přetřít vlhkým hadříkem. 

Korek je navíc velmi ekologický materiál. Jedná se o čistě přírodní a obnovitelnou surovinu. Více o korku a jeho úžasných vlastnostech si můžete přečíst ZDE

V naší nabídce naleznete také stylové náramky na ruku, kterými můžete potěšit sebe či své blízké, například Vegan pánský náramek dvojitý, který je dostupný ve více barvách s odlišným vzorem, nebo také hrubší náramek Vegan pánský náramek čtyřdílný, který je také dostupný ve více barvách (modré, šedé i černé). 

Všechny náramky na ruku v naší nabídce jsou vyrobeny eticky, z udržitelného a obnovitelného korku a vhodné i pro vegany.

Filtry produktů
Nejlépe hodnocené
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 produktů z celkem 1

Vegan pánský náramek Nautical

Korkový náramek Nautical se dokonale přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Je vyroben z korkové šňůry z dubových stromů organickým a…
Zůstává 1 ks
309 Kč