Pánské crossbody tašky

Milujete přírodní materiály a rádi se oblékáte stylově? Máme pro vás originální a trendy módní doplněk – korkové pánské crossbody tašky, které svým jedinečným provedením zaujmou hned na první pohled. 

Milujeme přírodu a milujeme korek. Nejen pro jeho výjimečné vlastnosti, nádhernou barvu a unikátní vzor, ale také proto, že je 100% obnovitelný

Korková tkanina, ze které jsou tyto pánské crossbody tašky vyrobeny, je dokonale pružný a pevný přírodní materiál, který je odolný vůči vodě, prachu, skvrnám i oděru. 

Korek je mimořádně trvanlivý, proto si můžete být jistí, že pánská crossbody taška vám bude sloužit opravdu dlouho. 

Všechny tašky jsou 100% veganské, vyrobené s láskou, eticky a s ohledem na přírodu a zdroje. 

Udělejte sobě nebo svým blízkým radost s praktickou Vegan pánskou crossbody taškou, do které se vám vejdou všechny potřebné věci, jako jsou peněženka, mobil či brýle. Tato stylová pánská crossbody taška z korku vás jistě mile překvapí svou lehkostí a originálním designem. 

Kvalitní pánská crossbody taška z korku může být skvělým dárkem, kterým navíc přispíváte ke zdravé planetě a lepší budoucnosti. Protože udržitelná móda je budoucnost!

Filtry produktů
Nejlépe hodnocené
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 produktů z celkem 1

Vegan pánská crossbody taška

Přírodní korková crossbody taška pro muže, do které se vejdou všechny každodenní předměty, jako jsou mobilní telefon, peněženka č…
Zůstává 1 ks
779 Kč