VEGE-PRO® - Kvalitní proteinová směs v BIO kvalitě

vgprpwdr300

Vege-Pro® vyživuje tělo 21 gramy kompletního rostlinného proteinu na porci. Díky obsahu 8 hub, 6 trávících enzymů a 4 probiotik, Vege-Pro® není jen čistý protein na budování svalů, ale také pro vaše celkové zdraví.

            

Více detailů

433 Kč s DPH

361 Kč bez DPH

-30%

619 Kč  s DPH

Benefity:
- Obsahuje 21 gramů rostlinných bílkovin na porci.

- Obsahuje 6 trávicích enzymů namíchaných pro lepší trávení.
- Obsahuje 4 probiotické kmeny na stimulaci růstu dobrých bakterií ve střevě.
- Chuti skvěle a snadno se míchá.

VEGE-PRO® je organický prášek vyrobený z hub, hnědé rýže a konopí. Poskytuje 21 gramů kompletního proteinu na porci. Vege-Pro® poskytuje probiotika, vlákninu a vápník, které aktivní muži, ženy a rozvíjející se děti potřebují na zdravý a aktivní životní styl.

21 gramů rostlinného práškového proteinu z organické hnědé rýže, konopí a hub na jednu dávku.
Zdroj vlákniny z inulinu a vápníku k udržení dobrého zdraví.
Obsahuje trávicí enzymy a probiotika pro lepší trávení a zdraví střev.
Skvělé pro celiaky a pro ty, kteří mají intoleranci na laktózu.

Veganský protein VEGE-PRO® je mnohem jednodušeji stravitelný než proteiny ze syrovátky, kaseinu a jiných živočišných bílkovin. Není žádným tajemstvím, že rostlinné stravování obecně je udržitelné a šetrné k životnímu prostředí ve srovnání s konvenční stravou.

(1 Pimentel D. (2003). Sustainability of meat-based and plant-based diets and environment. American Society for Clinical Nutrition. 78:3; 660-663.)

SLOŽENÍ: Protein z naklíčené organické hnědé rýže, organický konopný protein, organická směs hub [Reishi (Ganoderma lucidum), King Trumpet (Pleurotus eryngii), Lion's Mane (Hericium erinaceus), Cordyceps (Cordyceps militaris), Agaricus (Agaricus blazei), Yunzhi (Trametes versicolor), Shiitake (Lentinula edodes), Maitake (Grifola frondosa)], organický inulinový prášek, xanthanová guma, organický extrakt z lístků stevie, probiotická směs (L. acidophilus, B. longum, L. casei, L. rhamnosus) , směs enzymů (Amyláza, Proteáza, Glukoamyláza, Invertasa, Diastáza a Lipáza), organické vanilkové aroma.

INSTRUKCE A DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Pro dosažení nejlepších výsledků použijte 1 naběračku. Může být přidán do šejků, omáček a smoothies; ideální pro raw pečení.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Skladujte na suchém a chladném místě. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Datum trvanlivosti uvedeno na obalu.

NEOBSAHUJE: Mléčné produkty, vejce, umělé konzervační látky, umělá sladidla, barviva, kvasnice, kukuřici, pšenici, lepek, GMO složky a sóju. 100% rostlinný produkt.

BALENÍ OBSAHUJE: 300 gramů VEGE-PRO® práškového proteinu.
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop