Vyberte si svůj e-shop: čeština Česká republika slovenština Slovensko

Vitashine vitamin D3 v tabletách (2500iu) (zvýhodněné 3-balení)

Vitashine je celosvětově jediný Vitamin D3 z rostlinného zdroje, který je registrován u Vegan a Vegetarian Society. Tablety s 2500iu jsou malé, žvýkací a snadno se užívají.

  • Vitamin D3 rostlinného zdroje
  • Vysoký obsah, až 2500iu v jedné tabletě
  • 60 tablet v lahvi (2 měsíční balení)
  • Malé, žvýkací a snadno se užívající tablety
  • Registrované u Vegan a Vegetarian society

Zvýhodněné 3-balení obsahuje 3x Vitashine™ vitamin D3 v tabletách (2500iu).

Dostupnost: Skladem > 5 ks
Výrobce:Vegetology
Min. trvanlivost:31. 3. 2022
Obsah balíčku:
655 Kč 897 Kč Ušetříte 27 %
Počet kusů:

Doplňky Vitashine obsahují exkluzivní 100% veganský a vegetariánský vitamín D3 (cholekalciferol). Vegetology spolupracovaly s nezávislými odbornými laboratořemi včetně Stirlingova univerzity (světoznámými odborníky v oblasti lipidové analýzy) s cílem potvrdit jejich výzkum.

Vitamin D3 - Silná a aktivní forma vitaminu D

Vitamin D3 (cholekalciferol) je forma vitamínu D produkovaná tělem po vystavení slunečnímu záření. Běžné vegetariánské doplňky vitaminu D jsou s vitamínem D2 (ergocalciferol), který je derivátem ergosterolu a není produkován rostlinami nebo obratlovci. Pokračují diskuse o tom, zda D2 nabízí v organismu ekvivalentní účinnost jako D3, přičemž většina vědecké obce naznačuje, že vitamin D3 je lepší. Po přezkoumání obrovského množství publikovaného výzkumu je závěrem výrobce, že vitamín D3 (cholekalciferol) je nejlepší formou vitamínu D pro tělo.
Vitashine je registrován v několika světových organizacích včetně Vegan a Vegetarian society. Tento doplněk vitamínu D3 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zvýšit příjem vitaminu D bez konzumace rybích olejů.

Nádherný svět lišejníků

Nyní existuje alternativa k potravinovým doplňkem z rybího tuku pro ty, kteří se stravují veganskou nebo vegetariánskou stravou. Exkluzivní veganský vitamín D3 (cholekalciferol) pochází ze speciálního organického rostlinného zdroje s názvem Lišejník. Lišejníky jsou malé, jedinečné rostlinné druhy sestávající ze symbiotického spojení houby s řasami. To jim dává jedinečné vlastnosti, jako je přežití v extrémních klimatických podmínkách, schopnost růst a hromadit smysluplné množství užitečných živin, včetně vitamínu D3! Existuje mnoho různých druhů lišejníků a výrobce pracuje s pečlivě vybraným kmenem, který prokázal, že obsahuje vitamin D3. To dělá základ pro dokonalé doplnění vitamínu D. Veganský a vegetariánský vitamín D3 je alternativa k živočišným doplňkům, jako je olej z tresčích jater.

Benefity:

Nedostatek Vitamínu D3 je spojen s velkým počtem onemocnění. Výzkumy však ukazují mnohé výhody včetně dobré minerální hustoty kosti a všeobecnýho zdraví kostí.
Pokud chcete zvýšit hladinu vitaminu D, známé přínosy vitaminu D3 zahrnují:

  • Udržování zdravých kostí, zubů a svalových funkcí

  • Normální funkce imunitního systému

  • Normální hladiny vápníku v krvi

  • Nové výzkumy se pravidelně zveřejňují s novými zjištěními, které se pravidelně uvádějí v médiích.

Aktivní složky v jedné tabletě: Vitamin D3 2500IU (1250% *DDD)

Vitashine ™ Vitamin D3 v tabletách (2500) obsahuje: Maltodextrin, vitamin D3 (škrob, sacharóza, oxid křemičitý, antioxidanty (D-alfa tokoferol, askorbyl palmitát), cholekalciferol), činidla proti spékání (kyselina stearová, stearan hořečnatý).


*DDD = Doporučená denní dávka.

Doporučené dávkování: 1 tableta denně s jídlem. Aby se zajistila optimální absorpce, tablety Vitashine užívejte ihned po jídle se sklenicí vody. (Nepřekračujte doporučený denní příjem)

Bezpečnostní upozornění: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah balení: 60 veganských tablet Vitashine ™ Vitamin D3 (2500)

Výrobce: Vegetology, 50-72 Gauntlet Street, Nottingham NG7 5HF, UK


Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují