Seznam produktů výrobce / značky: Ponio

Ponio je slovenská značka ručně vyráběné kosmetiky - přírodních mýdel, masážních kostek, deodorantů, šampúchov® (tuhých šamponů), přírodních kondicionérů a jiných voňavých věciček. Výrobky jsou všechny ručně dělané v menších množstvích s maximální poctivostí, abyste dostali do rukou vždy kvalitní výrobek. Používáme vlastní receptury a postupy, které neustále zdokonalujeme, vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

"Mým cílem je přinášet nová řešení - šetrněji, účinnější, zachovávající kvalitu látek z přírodních zdrojů. Vyrábět poctivé výrobky, bez bombastických zavádějících nápisů. S doplněným Slovenské složením na výrobcích, abyste věděli, co kupujete a používáte. Jakékoliv dotazy k výrobkům rádi zodpovíme , nebojte se v případě nejasností zeptat. "


PŘÍRODNÍ MÝDLA jsou dělány klasickou metodou za studena, s vyšším podílem olejů, které zůstaly v mýdle nezmydelnené - takže jsou vhodné i pro sucharů a sušenky, tedy lidí se suchou pokožkou. Každé jedno je individuální, některé jsou jemnější, vhodné na obličej, jiné zas odolnější vůči vodě při častém používání. Všechny mýdla, které jsou aktuálně v nabídce, jsou bez umělých barviv a vůní, co si můžete ověřit iv uvedeném plném složení. Tím, že jsou mýdla vyráběny i krájené ručně a používané jsou přírodní suroviny, navzájem se mohou lišit odstínem, tvarem či uspořádáním květů ...


V mýdlech nepoužíváme žádný živočišný tuk ani palmový olej, raději jsme je nahradili dražším, ale o to kvalitnějším kakaovým máslem.


MASÁŽNÍ KOSTKY jsou vyrobeny z másel (kakaového a bambuckého) a přírodních silic tak, aby byly tuhé konzistence a začali se rozpouštět právě ve chvíli, kdy je vezmete do ruky a ohřejete. Aby byla výsledná konzistence kostky jemná a krémová, každé máslo musí být před smícháním temperovat při správné teplotě - používám vlastní metodu temperování, nevím o tom, že by někdo používal identickou. Základem kostek je kakaové máslo, které má samo o sobě jemnou kakaovou vůni a často se v kosmetice používá jako změkčovadlo, k prevenci proti striím či vráskám. Masážní kostky se dají použít nejen na masáž, ale perfektní jsou i do sprchy, kdy se jimi natřením po klasickém umytí mýdlem, jemně opláchnete a osušíte a už nemusíte používat tělové mléko. Můžete se jimi natírat i na sucho namísto tělového mléka, použít ho na ruce, nohy či pleť.


ŠAMPÚCHY® jsou tuhé šampony - obsahují všechny účinné látky jako běžný šampon kromě vody - tedy jsou mnohem menší, spratnejšie, nikde se Vám nerozlijí a nepotřebují plastový obal. Jeden 30 gramový šampon vydrží tak dlouho než cca 200 ml tekutého šamponu, 60 gramový než 400 ml. Stačí ho jednoduše vzít do ruky, promnout ním ve sprše po vlasech a rozpěnit prsty.


Název "masážní kostka" jsme vymysleli a poprvé na Slovensku začali používat my v Poni když jsme je uvedli na trh.

Detaily
Zobrazených 1 - 12 z 35 položek
Zobrazených 1 - 12 z 35 položek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop