Dodací podmínky

Nabízíme tyto způsoby přepravy. Ceny jsou za přepravu a balné.

a) Packeta - Výdejní místo a Z-BOX (NÁŠ TIP - Nejrychlejší a nejlevnější způsob přepravy) 

Pokud jste si zvolili způsob dodání přes Packetu, zboží vám bude doručeno na výdejní místo Packety, kterou si zvolíte. Dodací lhůta: Následující pracovní den po dni podání. Poplatek za platbu na dobírku je + 39 Kč. Doručení probíhá v režimu D+1, tedy když objednáte a zaplatíte objednávku přibližně do 13:00 hodiny, ten den odesíláme a druhý den odpoledne by měla být zásilka připravena k vyzvednutí na výdejně.

Cena dopravy a balného při platbě platební kartou nebo převodem na bankovní účet.

  • 0 až 5 kg  -  79 Kč  
  • 5 až 10kg - 119 Kč

V případě volby doručení do Z-boxu Zásilkovny máte 3 dny od doručení na vyzvednutí balíčku. V případě volby Alza Boxumáte čas do půlnoci následujícího dne po doručení (tedy asi 30 hodin). V případě těchto možností dopravy je nutné platit před vyzvednutím buď přímo v našem e-shopu nebo přes aplikaci Zásilkovny, případně přes tracking.


b) Packeta - Doručení na adresu:

Pokud jste si zvolili způsob tento způsob dodání, zboží Vám bude doručeno na Vámi uvedenou adresu kurýrní společností. Dodací lhůta: 2 - 3 pracovní dny od odeslání. Poplatek za platbu na dobírku je + 49 Kč. Tato doprava je v režimu D+2, tedy, že když objednáte a zaplatíte přibližně do 13:00 hodiny, ten den odesíláme a obden by mělo dojít k doručení. Samozřejmě vzhledem k vytížení přepravců může docházet k zdržení, za což se omlouváme, bohužel toto nedokážeme ovlivnit.

Cena dopravy a balného při platbě platební kartou nebo převodem na bankovní účet.

  • do 1 kg - 119 Kč  
  • do 2 kg - 129 Kč
  • do 5 kg - 139 Kč  
  • do 10 kg - 179 Kč

Poplatky za přepravy a platby naleznete shrnuté v této tabulce.

Česká republikaDoprava zbožíMožnosti platby
do 1 kgdo 2 kgdo 5 kgdo 10 kgZdarmaplatební kartabankovní převod předemdobírka při doručení
Packeta - Výdejní místo a Z-BOX79 Kč79 Kč79 Kč119 Kčod 1500 Kč0 Kč0 Kč39 Kč
Packeta - Doručení na adresu119Kč129Kč139Kč179Kčnení0 Kč0 Kč49 Kč

Veškeré ceny na této stránce uvádíme s DPH.


Platební podmínky

Za zboží a související služby v e-shopu je možné platit následujícími způsoby:

a)    Platební karta:

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

b)    Okamžitá platba bankovním převodem - předem: 

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

c)    Platba bankovním převodem - předem: 

Pokud jste si zvolili platbu bankovním převodem, můžete Vaši platbu za zboží a související služby poukázat na náš účet číslo: 2401227168 / 2010 dvěma způsoby:

-       bankovním převodem z Vašeho účtu,
-       složením peněz v hotovosti na kterékoliv pobočce naší banky přímo na náš bankovní účet.

Vaši platbu je třeba realizovat předem na bankovní účet na základě zálohové faktury. Jako variabilní symbol uveďte prosím číslo objednávky. Zaplacené zboží bude pro vás připraveno a obratem po obdržení platby na náš bankovní účet, odesláno.

d)     Platba dobírkou při doručení: 

Pokud jste si zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky.