Kurkumin 500mg

80000221

Tradičně používán jako protizánětlivý prostředek a ke zmírnění žaludečních potíží, jako je nevolnost, křeče a plynatost.
          

Více detailů

269 Kč s DPH

224 Kč bez DPH

Benefity:
- Silné protizánětlivé účinky a antioxidant, který eliminuje volné radikály.

- Pomáhá zmírnit bolest kloubů a zvyšuje průtok krve.
- 95% Certifikovaná jako nejkvalitnější kurkuma z Indie.
- Velikost částic menší než 250 mikronů pro zvýšenou absorpci.

Kurkuma (Curcuma longa L.), příbuzná zázvoru, pochází z tropických oblastí Asie. Tato víceletá rostlina obsahuje aktivní složku kurkumin, žlutý pigment známý svými protizánětlivými vlastnostmi, který je po staletí začleněn do ayurvédské a tradiční čínské medicíny.

Tradičně používaný v přírodní medicíně jako silný zdroj antioxidantů na udržení dobrého zdraví. Kurkumin se ukázal jako velmi účinný prostředek na zmírňování zánětu v těle. Zánět se často vyznačuje zarudnutím, otokem tkáně a výraznou bolestí. Hlavními příčinami zánětu v moderní době jsou stres a další environmentální faktory. Zánět hraje klíčovou roli ve většině chronických onemocnění.

Jako protizánětlivý účinek může kurkuma pomoci regulovat procesy v našem těle, které jsou spojeny se zánětem - specificky se týkají kloubů. V experimentálních modelech studie ukázaly, že 500mg doplňku kurkuminu denně přispívá ke snížení klíčových zánětlivých činidel, jako je T-kininogén a L-teostatín, které jsou spojeny s bolestí kloubů a zánětem. Klinický výzkum dále posiluje představu, že kurkumin snižuje zánět související s edémem, ulcerózní kolitidou a revmatoidní artritidou. Kurkumin na základě výsledků rychle získává reputaci jako efektivní řešení pro sportovce na snížení zánětu souvisejícího s výkonem.

Složky kurkumy zahrnují tři kurkuminoidy, aktivní složky, které poskytují léčivé vlastnosti Kurkumovníku. Jsou to kurkumin (difuzní methyl - primární složka a zodpovědná za jeho zářivou žlutou barvu), demetoxykurkumín a bisdemetokydrokurín. Existují také těkavé oleje (tumerone, atlantón a zingiberón), cukry, bílkoviny a pryskyřice. Pro maximální efekt kombinujte s pepřem, abyste zlepšili vstřebávání.

Organika® Curcumin kapsle jsou 100% veganské, formulované s vysoce kvalitní kurkumou a obsahují standardizovaný extrakt, který obsahuje 95% curcuminoidov. Tato silná metabolická sloučenina má silné protizánětlivé účinky a je považována za silný antioxidant.

ÚČINNÁ LÁTKA – JEDNA VEGANSKÁ KAPSLE OBSAHUJE: Kurkuma (Curcuma longa L.) (oddenek) 500 mg
POMOCNÉ LÁTKY: Hnědá rýžová mouka, stearan hořečnatý (rostlinný zdroj bez GMO), hypromelóza / pullulan (veganská kapsle),

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ - (ÚSTNÍ) POUZE DOSPĚLÍ: 1 kapsle třikrát denně se sklenicí vody.

DOBA POUŽITÍ: Při dlouhodobém používání se poraďte s lékařem.

UPOZORNĚNÍ: Při dlouhodobém používání se poraďte s lékařem. Jestliže máte anamnézu žlučových kamenů, ucpané žlučové cesty, žaludeční vředy, nebo užíváte léky na ředění krve, poraďte se s lékařem. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Skladujte na suchém a chladném místě. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Datum trvanlivosti uvedeno na obalu.

NEOBSAHUJE: Mléčné produkty, vejce, umělé konzervační látky, barviva, kvasnice, umělá sladidla, pšenici, lepek, kukuřice nebo složky GMO. 100% rostlinný produkt.


BALENÍ OBSAHUJE: 60 veganských kapslí Curcuminu 500mg

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop