Doplňky výživy Počet produktů v kategorii: 99

Všechny námi nabízené doplňky výživy jsou vhodné i pro vegany.

Antioxidanty, vitamíny, minerály, imunita, detox, kojení, energie, paměť, kosti, klouby, trávicí soustava, zrak, úprava hmotnosti, zdraví srdce, ženské zdraví, super- potraviny ...

Podkategorie

 • Antioxidanty a...

  Náš imunitní systém

  je jednou z nejdůležitějších oblastí našeho těla. Udržuje nás ve střehu v boji proti nepříjemným okolním vlivům, které nás obklopují každý den.
  Je rozumné, abychom se ujistili, že máme co nejlepší imunitu, tím, že zajistíme dobrý denní příjem antioxidantů - živin, které pomáhají našemu tělu bojovat proti jeho protivníkem.

 • Vitamín D

  Vitamín D

  Podporuje vstřebávání vápníku, což je základem pro zdravý vývoj zubů a kostí. Rovněž pomáhá udržet přiměřené hladiny vápníku a fosforu v krvi a další. Nedostatek tohoto vitamínu může vést k měknutí kostí a křivici a jiným.

 • Vitamín B

  Vitamin B

  Pomáhá udržovat normální hladinu energie, nervový systém, psychologické funkce a imunitní systém. Snižuje únavu a vyčerpání, stejně je důležitý při těhotenství nebo veganské stravování. Zde jsou všechny 100% čistě rostlinného původu.

 • Detox

   Žijeme zdravým životním stylem, ale častokrát je dobré dát si detox. V této kategorii se nacházejí produkty, které pomohou detoxizovať náš organismus.

 • Vitamín C

  Vitamin C nebo kyselina askorbová je významným antioxidantem a napomáhá ke správné tvorbě kolagenu. Je důležitý pro podporu imunitního systému a správnou funkci a pevnost pojivové tkáně. Hlavním zdrojem vitamínu C jsou citrusové plody, černý rybíz, šipky, rakytník, růžičková kapusta a další ovoce a zelenina. Vitamin C je rozpustný ve vodě a jeho nedostatek má negativní vliv na pevnost cév, může se projevovat zvýšenou krvácivostí a snižuje pevnost zubního aparátu.

 • Energia

  Užívejte si život naplno ...


  Hektické tempo moderního života, vše se musí udělat ihned a toto tempo vás může vyčerpat, pokud nedáte svému tělu potřebnou podporu.

  Produkty jsou navrženy tak, abyste se ujistili, že máte energii a vitalitu během celého dne.

 • Kojení a laktace

  Nastartování laktace, zvýšení tvorby mateřského mléka

  V této sekci najdete ty nejkvalitnější produkty pro zvýšení tvorby mateřského mléka, a taky multivitaminy a minerály pro kojící mamičky.

  Podpora kojení, nastartování laktace a zvýšení tvorby mateřského mléka

  Pro podporu kojení máme v sortimentu ty nejkvalitnější produkty od renomované kanadské firmy Organika. Můžete zvolit buď samostatný koncentrovaný produkt TrioHerb, anebo kombinaci bylinek Pískavice řecké seno + Benedikt lékařský.

  Produkty Pískavice řecké seno a Benedikt lékařský jsou bezlepkové.

  Multivitaminy a minerály pro kojící mamičky

  V období kojení doporučujeme mamičkám okrem pestré a vyvážené stravy užívat na doplnění klíčových vitamínů, minerálů a stopových prvků stejné multivitaminové a minerální doplňky jako pro těhotné ženy. Můžete sáhnout buď po Pregnancy Essentials od britského výrobce Veganicity nebo  PregnaVie od britského výrobce Vegetology.

 • Kosti a klouby

  Vaše kosti a klouby jsou potřebné k tomu abyste si mohli naplno užívat život. Pokud nebudou v nejlepším zdravotním stavu, nebudete moci dělat všechny oblíbené aktivity. Pomáhejte udržovat Vaše klouby pohyblivé a pružné a kosti s vazy silné a zdravé.

 • Všobecné zdravie

  Na posílení zdraví nebo podporu léčby.

  Doplňte svůj zdravý životní styl s doplňkovou výživou jako je velmi populární Multi Vitamin & Minerál nebo Pivovarské kvasnice, které jsou fantastický přírodní zdroj vitamínů B a chromu. Výjimečný sortiment výrobků pro Vaše každodenní použití.

 • Paměť a nálada

  Pohoda k nezaplacení :)  

  Všechny tyto produkty jsou vybrány tak, aby Vám poskytli skvělou podporu po celý den a na konci náročného dne Vám pomohou zrelaxovat. Udržujte si pozornost a dobrou paměť.

 • Mužské zdraví

  Všechny výrobky v této kategorií byly speciálně vybrány pro zdraví mužů. 
  Obvykle považovány za něco, co ovlivňuje starších mužů, avšak právě to jak se o sebe staráte v mladším věku může mít největší vliv.
  Udržujte se zdravý nejen nyní ale i do budoucna s produkty navrženými pouze pro muže.

 • Superfoods

  Vynikající způsob jak dostávat všechny důležité látky pro život v té nejpřirozenější formě. 
  Pomáhají zvyšovat úroveň energie, detoxikovat tělo a napomáhají zažívacímu systému.
  Superfoods (suprepotraviny) jsou bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a další makroživiny.

 • Kontrola hmotnosti

  Pokud se snažíte zhubnout, nebo dodržujete striktní dietu, může být složité zajistit přísun všech důležitých živin, které vaše tělo potřebuje. Dbejte na pravidelný a pestrý příjem potřebných živin, aby vaše tělo nehladovělo.

 • Trávicí soustava

  Váš trávicí systém je klíčovým hráčem ve vašem celkovém zdraví. Je zodpovědný za to, aby se co nejvíce živin absorbovalo z jídla, které jíte. Nezdravý trávicí systém může mít vliv na řadu jiných zdánlivě nesouvisejících oblastí zdraví, takže je velmi důležité, aby trávení fungovalo správně. Tento výběr trávicích enzymů, prospěšných bakterií a jiných produktů vám s tím může pomoci.

 • Zdraví srdce

  Výživa pro srdce a cévy.

  Vaše srdce je nejdůležitější orgán, který máte, udržování správného pulzování by mělo být na prvním místě v seznamu priorit v oblasti zdraví. Kromě přiměřené zdravé výživy je dobré zařadit i prospěšné výživové doplňky. Ať se líbí vyberte si :)

 • Zdraví žen

  Krása jde ruku v ruce se zdravím.

  Studentka, těhotná nebo kojící maminka, pracující matka nebo babička? Máme pro vás nejdůležitější produkty pro zdraví žen v každém věku. Všechny jsou samozřejmě 100% přírodní.

 • Zrak

  Podle starého přísloví "oči jsou oknem do duše". S odpovědností, která v nich spočívá byste se měli ujistit, že jsou v 100% stavu. Jak si však udržet zdravé oči a dobrý zrak?
  Vybrané výživové doplňky vám mohou pomoci k udržení dobrého zraku a zdraví očí.

Zobrazených 1 - 12 z 99 položek
Zobrazených 1 - 12 z 99 položek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop