Doplňky výživy Počet produktů v kategorii: 88

Všechny námi nabízené doplňky výživy jsou vhodné i pro vegany.

Antioxidanty, vitamíny, minerály, imunita, detox, kojení, energie, paměť, kosti, klouby, trávicí soustava, zrak, úprava hmotnosti, zdraví srdce, ženské zdraví, super- potraviny ...

Podkategorie

 • Antioxidanty a...

  Náš imunitní systém

  je jednou z nejdůležitějších oblastí našeho těla. Udržuje nás ve střehu v boji proti nepříjemným okolním vlivům, které nás obklopují každý den.
  Je rozumné, abychom se ujistili, že máme co nejlepší imunitu, tím, že zajistíme dobrý denní příjem antioxidantů - živin, které pomáhají našemu tělu bojovat proti jeho protivníkem.

 • B vitamíny

  Vitamin B

  Pomáhá udržovat normální hladinu energie, nervový systém, psychologické funkce a imunitní systém. Snižuje únavu a vyčerpání, stejně je důležitý při těhotenství nebo veganské stravování. Zde jsou všechny 100% čistě rostlinného původu.

 • Detox

   Žijeme zdravým životním stylem, ale častokrát je dobré dát si detox. V této kategorii se nacházejí produkty, které pomohou detoxizovať náš organismus.

 • D vitaminy

  Vitamín D podporuje vstř ebávání vápníku, což je základem pro zdravý vývoj zubů a kostí. Rovněž pomáhá udržet přiměřené hladiny vápníku a fosforu v krvi a další. Nedostatek tohoto vitamínu může vést k měknutí kostí a křivici a jiné.

  Doporučená denní dávka

  Komplexní pozitivní účinky vitamínu D na imunitu organismu, procesy buněčného dělení, kosti, svaly, mozek a psychiku, krevní oběh, onemocnění jako cukrovka 1. typu, roztroušená skleróza, mrtvice, se mohou podle nejnovějších studii uplatnit až při vyšších dávkách metabolitů déčka, které jsou doplňovány do těla. Denní příjem má celoročně odpovídat doporučené dávce (Norma se zvyšuje hlavně v zimě). Zhruba 5 mikrogramů (mikrogramů) (200 IU) je v zimě pro dospělého člověka nedostačující.

  V roce 2012 zveřejnil Úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) nové bezpečné denní příjmy vitamínu D:

  Vek Cholekalciferol (D3)
  Deti 0 – 12 mesiacov 25 µg 1000 IU
  Deti 1 – 10 rokov 50 µg 2000 IU
  Deti 11 – 17 rokov 100 µg 4000 IU
  Dospelí nad 18 rokov 100 µg 4000 IU
  Tehotné a dojčiace ženy 100 µg 4000 IU

  Zdroj údajov: EFSA Journal 2012;10(7):2813

 • Energia

  Užívejte si život naplno ...


  Hektické tempo moderního života, vše se musí udělat ihned a toto tempo vás může vyčerpat, pokud nedáte svému tělu potřebnou podporu.

  Produkty jsou navrženy tak, abyste se ujistili, že máte energii a vitalitu během celého dne.

 • Kojení a laktace

  Podpora tvorby mateřského mléka během kojení. Bezlepkové produkty 100% rostlinného původu, vyrobené z pečlivě kontrolovaných surovin, bez sladidel, barviv, konzervačních látek, emulgátorů a aditiv. Vyrobeno ve veganské kvalitě.

 • Kosti a klouby

  Vaše kosti a klouby jsou potřebné k tomu abyste si mohli naplno užívat život. Pokud nebudou v nejlepším zdravotním stavu, nebudete moci dělat všechny oblíbené aktivity. Pomáhejte udržovat Vaše klouby pohyblivé a pružné a kosti s vazy silné a zdravé.

 • Všobecné zdravie

  Na posílení zdraví nebo podporu léčby.

  Doplňte svůj zdravý životní styl s doplňkovou výživou jako je velmi populární Multi Vitamin & Minerál nebo Pivovarské kvasnice, které jsou fantastický přírodní zdroj vitamínů B a chromu. Výjimečný sortiment výrobků pro Vaše každodenní použití.

 • Paměť a nálada

  Pohoda k nezaplacení :)  

  Všechny tyto produkty jsou vybrány tak, aby Vám poskytli skvělou podporu po celý den a na konci náročného dne Vám pomohou zrelaxovat. Udržujte si pozornost a dobrou paměť.

 • Mužské zdraví

  Všechny výrobky v této kategorií byly speciálně vybrány pro zdraví mužů. 
  Obvykle považovány za něco, co ovlivňuje starších mužů, avšak právě to jak se o sebe staráte v mladším věku může mít největší vliv.
  Udržujte se zdravý nejen nyní ale i do budoucna s produkty navrženými pouze pro muže.

 • Superfoods

  Vynikající způsob jak dostávat všechny důležité látky pro život v té nejpřirozenější formě. 
  Pomáhají zvyšovat úroveň energie, detoxikovat tělo a napomáhají zažívacímu systému.
  Superfoods (suprepotraviny) jsou bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a další makroživiny.

 • Kontrola hmotnosti

  Pokud se snažíte zhubnout, nebo dodržujete striktní dietu, může být složité zajistit přísun všech důležitých živin, které vaše tělo potřebuje. Dbejte na pravidelný a pestrý příjem potřebných živin, aby vaše tělo nehladovělo.

 • Trávicí soustava

  Váš trávicí systém je klíčovým hráčem ve vašem celkovém zdraví. Je zodpovědný za to, aby se co nejvíce živin absorbovalo z jídla, které jíte. Nezdravý trávicí systém může mít vliv na řadu jiných zdánlivě nesouvisejících oblastí zdraví, takže je velmi důležité, aby trávení fungovalo správně. Tento výběr trávicích enzymů, prospěšných bakterií a jiných produktů vám s tím může pomoci.

 • Zdraví srdce

  Výživa pro srdce a cévy.

  Vaše srdce je nejdůležitější orgán, který máte, udržování správného pulzování by mělo být na prvním místě v seznamu priorit v oblasti zdraví. Kromě přiměřené zdravé výživy je dobré zařadit i prospěšné výživové doplňky. Ať se líbí vyberte si :)

 • Zdraví žen

  Krása jde ruku v ruce se zdravím.

  Studentka, těhotná nebo kojící maminka, pracující matka nebo babička? Máme pro vás nejdůležitější produkty pro zdraví žen v každém věku. Všechny jsou samozřejmě 100% přírodní.

 • Zrak

  Podle starého přísloví "oči jsou oknem do duše". S odpovědností, která v nich spočívá byste se měli ujistit, že jsou v 100% stavu. Jak si však udržet zdravé oči a dobrý zrak?
  Vybrané výživové doplňky vám mohou pomoci k udržení dobrého zraku a zdraví očí.

Zobrazených 1 - 12 z 88 položek
Zobrazených 1 - 12 z 88 položek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop