Etické doplňky

V kategorii Etické doplňky jsme si pro vás připravili malé módní doplňky, které nejenže opravdu potěší, ale také jsou udržitelné a šetrné k přírodě. Najdete zde udržitelné: 

Všechny módní doplňky v této kategorii jsou vyrobeny eticky, jsou veganské a ekologické. S těmito doplňky si můžete být jisti, že přispíváte ke zdravé planetě. A proč? Etické módní doplňky v naší nabídce jsou vyrobeny z výjimečného udržitelného a obnovitelného přírodního materiálu – korku


Výjimečné korkové doplňky nejen pro výjimečné osobnosti 

Korek není jen uzávěr na konci láhve. Při speciální úpravě z něj vzniká materiál budoucnosti. Korková textilie, ze které jsou produkty v naší nabídce vyrobeny, je mimořádně odolný (vůči oděrům, prachu, vodě i skvrnám) a trvanlivý materiál. Korková tkanina je maximálně pružná a také mimořádně lehká. Více o korku a jeho úžasných vlastnostech si můžete přečíst ZDE.

Díky netypické barvě a vzoru korku mají všechny módní doplňky velmi zajímavý a originální design, ať už mluvíme o korkovém náramku na ruku, přívěsku, klíčence nebo penálu. Přesvědčte se sami, v naší nabídce naleznete etické korkové módní doplňky pro ženy i pro muže.

Z naší nabídky pánských doplňků můžeme vyzdvihnout například Vegan pánský náramek Nautical, náramek na ruku nejen pro námořníky a muže milující plavbu po moři. Vybrat si můžete vzor kotvy, vlny nebo nejjednodušší čistý náramek bez vzoru. 

Pro pány je vhodný také Vegan hodinkový řemínek, který vašim oblíbeným hodinkám dodá šmrnc a budou vypadat jako nové.

Skvělým drobným dárkem pro dámu může být například Vegan klíčenka, a to například ve tvaru stromu života nebo listu. Stylové korkové klíčenky naleznete u nás ve více barvách, proto věříme, že si tu svou vybere opravdu každý.

Filtry produktů
Nejlépe hodnocené
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 3 produktů z celkem 3
Vegan hodinkový řemínek dámský

Vegan hodinkový řemínek dámský

Elegantní a klasický řemínek vyrobený z korku. Tento 100% veganský řemínek je ideální volbou jako doplněk k vašim hodinkám. Je vy…
Zůstává 3 ks
309 Kč
Novinka
MB Cork Zápisník s potiskem z přírodního korku- formát A5

MB Cork Zápisník s potiskem z přírodního korku- formát A5

Korkový zápisník ve formátu A5 s barevným potiskem.
Zůstává 4 ks
269 Kč
Novinka
MB Cork Korkový postroj a vodítko pro menší psy

MB Cork Korkový postroj a vodítko pro menší psy

Tento postroj je vyroben z přírodního korkového materiálu a je nejen měkký a pohodlný, ale také ekologický. Je vyztužený robustní…
Zůstává 4 ks
479 Kč