Spirulina - superpotravina, bohatý zdroj vitamínů a železa

80046111

Spirulina je známá jako přírodní "Multi-vitamin" a zároveň živinami přeplněná superpotravina. Mimo jiné pomáhá snižovat příznaky alergické rýmy, jako je ucpaný nos, hleny, kýchání a svědění nosu.
          

Více detailů

244 Kč s DPH

204 Kč bez DPH

-30%

349 Kč  s DPH

Benefity:
- Pomáhá zmírnit příznaky alergické rýmy.

- Zdroj železa pro lepší zdraví krve.
- Poskytuje bílkoviny, které pomáhají opravit svalovou tkáň a vytvářet protilátky.
- Posiluje imunitní funkci.
- Bohatý zdroj základních vitamínů, minerálů a aminokyselin.

K dispozici v praktické tabletě pro ty, kteří se chtějí vyhnout užívání prášku.

Spirulina je jedlá jednobuněčná forma modrozelených řas, která na světě roste již více než 3,5 miliardy let. Už po staletí se používala jako doplněk stravy po celém světě a během aztécké civilizace se tradičně začlenila do mexických menu.

Považuje se za kompletní potravinu. Spirulina se pěstuje v alkalické vodě v krytých sladkovodních bazénech. Díky tomu je ji snadné pěstovat a sklízet, považuje se za mimořádně udržitelný zdroj potravy.

Spirulina má jeden z nejvyšších obsahů rostlinných bílkovin na porci na světě a velmi vysokou koncentrací biologicky dostupného železa. Je také zdrojem všech nezbytných aminokyselin.

Spirulina je známá také tím, že pomáhá snižovat příznaky alergické rýmy. Obsahuje beta-karoten, který pomáhá udržovat zdravé očí a noční vidění. Jí to silný detoxikant díky vysokému obsahu chlorofylu a také je plná vitamínů, minerálů a enzymů.

Jelikož je tak bohatá na železo a bílkoviny, pomáhá při výrobě červených krvinek a při opravách svalů v těle. Vysoký obsah bílkovin může také pomoci stabilizovat hladinu cukru v krvi, pokud se užívá mezi jídly. Protože je plná esenciálních mastných kyselin, spirulina může pomoci i při regulaci hladin cholesterolu.

Přirodovědní lékaři doporučují Spirulinu na různé stavy, včetně rekonvalescence, hypoglykémie, vysokého cholesterolu, chemické nebo kovové toxicity, rakoviny, podvýživy a malabsorpce.

Spirulina společnosti Organika je důsledně zkoumána pro nejvyšší čistotu a kvalitu, aby splňovala naše standardy. Je pěstována v regionu Mongolska. Tato oblast má jedno z nejčistších ovzduší na světě. Místo je jedinečné tím, že je bezpečné před pesticidy, používá ochrannou fólii na zastavení vstupu bakterií a nečistot do bazénů a neobsahhuje těžké kovy. Produkt se extrahuje z hlubokých vodních nádrží téměř 400 metrů pod zemí. To zajišťuje, že extrahované řasy jsou nekontaminované, než jiné zdroje, které jsou známé tím, že obsahují těžké kovy. Výrobek se vyrábí s certifikáty: ISO, HACCP, Kosher, Organic a CMP facility. Naše testování se provádí tak, abychom nejen splnili, ale překročily normy Health Canada. Naše testování toxinů řas zahrnuje mikrocystinů, BMAA, benzopyren, pesticidy a aflatoxiny.

ÚČINNÁ LÁTKA – JEDNA VEGANSKÁ TABLETA OBSAHUJE: Spirulina platensis (celá rostlina) 1000 mg.

POMOCNÉ LÁTKY: Kyselina stearová, kroskarmelóza, oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, hydroxypropylcelulóza.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ - (ÚSTNÍ) POUZE DOSPĚLÍ: 1 tabletu 3x denně se sklenicí vody.

UPOZORNĚNÍ: Poraďte se s lékařem, máte-li autoimunitní poruchy, fenylketonurii, nebo symptomy přetrvávají nebo se zhoršují. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Skladujte na suchém a chladném místě. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Datum trvanlivosti uvedeno na obalu.

NEOBSAHUJE: Mléčné produkty, vejce, umělé konzervační látky, barviva, kvasnice, umělá sladidla, pšenici, sóju, lepek nebo kukuřici ani GMO složky. 100% rostlinný produkt.

BALENÍ OBSAHUJE: 90 tablet Spirulina 1000mg

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Další produkty ve stejné kategorii: (16)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop