Dárek:
Při objednávce nad 1200 Kč si můžete zvolit textilní roušku zdarma.
Vyberte si svůj e-shop: čeština Česká republika slovenština Slovensko

Vitashine vitamin D3 v tabletách 1000iu 60 tablet

Vitashine je celosvětově jediný Vitamin D3 z rostlinného zdroje, který je registrován u Vegan a Vegetarian Society. Tablety s 1000iu jsou malé, žvýkací a snadno se užívají.

Hodnocení:Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Výrobce:Vegetology
Min. trvanlivost:30. 4. 2022
222 Kč 289 Kč Ušetříte 23 %
Počet kusů:

Doplňky Vitashine obsahují exkluzivní 100% veganský a vegetariánský vitamín D3 (cholekalciferol). Vegetology spolupracovaly s nezávislými odbornými laboratořemi včetně Stirlingova univerzity (světoznámými odborníky v oblasti lipidové analýzy) s cílem potvrdit jejich výzkum.

Vitamin D3 - Silná a aktivní forma vitaminu D

Vitamin D3 (cholekalciferol) je forma vitamínu D produkovaná tělem po vystavení slunečnímu záření. Běžné vegetariánské doplňky vitaminu D jsou s vitamínem D2 (ergocalciferol), který je derivátem ergosterolu a není produkován rostlinami nebo obratlovci. Pokračují diskuse o tom, zda D2 nabízí v organismu ekvivalentní účinnost jako D3, přičemž většina vědecké obce naznačuje, že vitamin D3 je lepší. Po přezkoumání obrovského množství publikovaného výzkumu je závěrem výrobce, že vitamín D3 (cholekalciferol) je nejlepší formou vitamínu D pro tělo.
Vitashine je registrován v několika světových organizacích včetně Vegan a Vegetarian society. Tento doplněk vitamínu D3 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zvýšit příjem vitaminu D bez konzumace rybích olejů.

Nádherný svět lišejníků

Nyní existuje alternativa k potravinovým doplňkem z rybího tuku pro ty, kteří se stravují veganskou nebo vegetariánskou stravou. Exkluzivní veganský vitamín D3 (cholekalciferol) pochází ze speciálního organického rostlinného zdroje s názvem Lišejník. Lišejníky jsou malé, jedinečné rostlinné druhy sestávající ze symbiotického spojení houby s řasami. To jim dává jedinečné vlastnosti, jako je přežití v extrémních klimatických podmínkách, schopnost růst a hromadit smysluplné množství užitečných živin, včetně vitamínu D3! Existuje mnoho různých druhů lišejníků a výrobce pracuje s pečlivě vybraným kmenem, který prokázal, že obsahuje vitamin D3. To dělá základ pro dokonalé doplnění vitamínu D. Veganský a vegetariánský vitamín D3 je alternativa k živočišným doplňkům, jako je olej z tresčích jater.


Benefity:

Nedostatek Vitamínu D3 je spojen s velkým počtem onemocnění. Výzkumy však ukazují mnohé výhody včetně dobré minerální hustoty kosti a všeobecnýho zdraví kostí.
Pokud chcete zvýšit hladinu vitaminu D, známé přínosy vitaminu D3 zahrnují:

  • Udržování zdravých kostí, zubů a svalových funkcí

  • Normální funkce imunitního systému

  • Normální hladiny vápníku v krvi

  • Nové výzkumy se pravidelně zveřejňují s novými zjištěními, které se pravidelně uvádějí v médiích.

Aktivní složky v jedné tabletě: Vitamin D3 1000 IU / 25ug (500% *RHP)

Vitashine ™ Vitamin D3 v tabletách (1000IU) obsahuje: Maltodextrin, vitamin D3 (škrob, sacharóza, oxid křemičitý, antioxidanty (D-alfa tokoferol, askorbyl palmitát), cholekalciferol), činidla proti spékání (kyselina stearová, stearan hořečnatý).

*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: 1 tableta denně s jídlem. Aby se zajistila optimální absorpce, tablety Vitashine užívejte ihned po jídle se sklenicí vody. (Nepřekračujte doporučený denní příjem)

Bezpečnostní upozornění: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah balení: 60 veganských tablet Vitashine ™ Vitamin D3 (1000 IU)

Výrobce: Vegetology, 50-72 Gauntlet Street, Nottingham NG7 5HF, UK

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují