Bambaw náhradní žiletky pro holicí strojek, 5 ks

Bambaw náhradní žiletky pro holicí strojek, 5 ks

Náhradní žiletky nejen pro holicí strojek Bambaw.
Dostupnost: Dočasně nedostupné
Výrobce:Bambaw
Kód produktu: 104be005
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.
Neobsahuje žádné živočišné složky, což platí pro všechny naše produkty, a proto jsou vhodné pro vegany a vegetariány.
Neobsahuje složky poškozující životní prostředí ani vodní ekosystémy jako jsou např. fosfáty, ropné deriváty, chlor, syntetické parfémy, barviva, enzymy, odpěňovače či rozjasňovače.
Obal produktu je recyklovatelný.
*Pro více informací klikněte na příslušnou ikonku v zeleném kruhu

Bambaw náhradní žiletky pro holicí strojek, 5 ks

Oboustranné žiletky poskytující hladké oholení mužů i žen. Univerzální čepele se hodí do jakéhokoli typu holicích strojků a jsou vhodné pro všechny oblasti těla.

Vyrobeno v Evropě z nejlepších materiálů

Žiletky Bambaw jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli. Nejjemnější ocel, dobře známá pro svůj výjimečný výkon a odolnost. Oboustranné žiletky jsou vyrobeny tak, aby vydržely co nejdéle. Díky své platinové povrchové úpravě nereziví a zůstávají déle ostré. Bezplastové balení 5 žiletek. Každá žiletka je bezpečně zabalená ve voskovaném papíře.

Lepší oholení s žiletkami Bambaw.

Žiletky Bambaw jsou velmi ostré, což umožňuje hladké oholení. Začátečníci mohou jednoduše tyto oboustranné žiletky používat s holicím strojkem s kovovou rukojetí značky Bambaw, protože má bezpečně uzavřenou hlavici. Součástí holicího strojku s kovovou rukojetí Bambaw je kompletní a ilustrovaný online uživatelský manuál, který vám poskytne všechny potřebné informace.

Šetřete peníze s náhradními žiletkami

Žiletky Bambaw stojí zlomek ceny oproti náhradním hlavicím pro moderní multižiletkové holicí strojky. Holením tak šetříte nejen peníze, ale i přírodu. To, jak často je třeba čepele vyměnit, závisí na četnosti holení a typu chloupků, může se to lišit od několika týdnů až po několik měsíců. Žiletky Bambaw jsou navrženy tak, aby vydržely dlouho díky svému kvalitnímu složení.

Dopad na životní prostředí

Pro většinu z nás je holení samozřejmostí. Bohužel se každoročně vyhodí miliardy plastových náhradních hlavic. Nedají se recyklovat, protože kov je zalit v plastu. Z tohoto důvodu je všechen tento plast spálen, nebo končí v přírodě. Naštěstí je možné se holit i s nulovým odpadem.

Holení bez odpadu s holicím strojkem

Holicí strojek s kovovou rukojetí značky Bambaw je účinnou náhradou pro holení bez plastů. Klasické oboustranné žiletky se v minulosti hojně používaly, než nastala masová výroba žiletek na jedno použití. Největší výrobci žiletek a holicích strojků myslící pouze na zisk a ne na životní prostředí na tradiční holicí strojek zapomněli. Přesto jsou dnes tyto tradiční holicí strojky s klasickými oboustrannými žiletkami nejlepší alternativu pro muže i ženy.

Klasická oboustranná žiletka na holení s platinovým povlakem z prvotřídní švédské oceli.

Pasuje do všech klasických holicích strojků. Prosím recyklujte. Po použití dejte do kontejneru na kovový odpad.

Obsah: balení 5 žiletek.

Bambaw

Text o značce Bambaw bude brzy doplněn.

Hodnocení


Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a podělte se o vaše zkušenosti.


Hodnotit produkt mohou pouze přihlášení uživatelé.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují