Dárek:
Při objednávce nad 1500 Kč získáte bílou textilní roušku zdarma.

Ekologické vatové tyčinky do uší Bambaw, 400 ks

Ekologické bavlněné tyčinky s bambusovým středem. Organická bavlna a bambus. Ekologická alternativa, pevné a biologicky rozložitelné, zcela bez plastu, v obalu z recyklovaného papíru.

Ekologické bavlněné tyčinky s bambusovým středem. 
Hodnocení:Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.
Dostupnost: Zůstává 2 ks
Výrobce:Bambaw
145 Kč
Počet kusů:

Ekologické vatové tyčinky do uší Bambaw, 400 ks

Ekologické bavlněné tyčinky s bambusovým středem. Použitá bavlna je pěstována organicky se snahou o co nejmenší zátěž pro životní prostředí. Bambus je též pěstován zodpovědně, tak aby celková stopa na životní prostředí byla co nejmenší.

Odhadovaná celosvětová spotřeba vatových tyčinek je asi 500 miliard kusů za rok. Jejich malá velikost často způsobuje, že v případě vyhození do záchodu nebo i na skládku, skončí nakonec tenhle drobný odpad v oceánech, a tak může mít negativní vliv na životní prostředí, či dokonce může ubližovat zvířatům.Navíc většinou jsou vyrobeny z plastu, který se rozkládá až 450 let. 

Skvělou ekologickou alternativou jsou papírové nebo bambusové vatové tyčinky. Bambusové tyčinky mají tu výhodu, že na jejich výrobu se spotřebuje méně vody a nepotřebují papírové lepidlo. Zároveň jsou pevnější a kompletně biologicky rozložitelné. Jedná se tak o zero waste variantu vatových tyčinek, kompletně bez plastu, balených do obalu z recyklovaného papíru.

Podrobnosti:

Plně biodegradabilní.

Obal ze 100 % recyklovaného papíru. 

Ve výrobku není použit žádný plast.

Přirozeně veganský produkt.

Obsah: 400 ks

Vyrobeno zodpovědně v Číně.

Další informace:

Všechny výrobky značky Bambaw  naleznete ZDE.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují