Na opruzeniny

Jemná dětská pokožka potřebuje speciální péči zejména v oblasti pod plenkami, kde je pokožka velmi namáhaná a často dochází ke vzniku opruzenin. Opruzeniny jsou u miminek častým problémem, proti kterému maminky bojují tím, že se snaží udržovat zadeček miminka suchý a čistý. 

V naší nabídce najdete nejen oblíbené krémy na opruzeniny od značky Eco by Naty, ale i ochranné tělové mýdlo s neutrálním pH. Dobrým pomocníkem na opruzeniny u dětí je také krém od firmy Kvítok Zinkový balzám proti opruzeninám, který na pokožce vytváří ochrannou vrstvu, díky čemuž chrání dětskou pokožku před dráždivými složkami moči a stolice a zároveň zmírňuje i příznaky opruzenin, pokud už se objeví. 

Aby miminku nevyskočily potničky nebo nemělo opruzený zadeček, můžeme vám doporučit Ekologické kompostovatelné vlhčené ubrousky bez vůně pro nejmenší a rovněž alternativu k jednorázovým vlhčeným ubrouskům – Ubrousky značky Ecodis/Zélio vyrobené z ekologicky pěstované bavlny, které jsou velmi hebké, opakovatelně použitelné a pratelné.

Z kategorie Opruzeniny jsou mezi rodiči nejoblíbenější následující produkty:

Filtry produktů
Nejlépe hodnocené
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 4 produktů z celkem 4
Eco by Naty Baby tělové mýdlo, 200 ml

Eco by Naty Baby tělové mýdlo, 200 ml

Ultra jemné, ochranné mýdlo na celé tělo s neutrálním pH pro tu nejlepší ochranu citlivé pokožky. S Aloe vera.
Zůstává 1 ks
162 Kč
Eco by Naty vlhčené ubrousky Naty bez vůně

Eco by Naty vlhčené ubrousky Naty bez vůně

Kompostovatelné vlhčené ubrousky pro péči o nejmenší!
Skladem více než 5 kusů
od 60 Kč
Kvítok Zinkový Balzám Proti Opruzeninám - Jemné Pohlazení, 50 ml

Kvítok Zinkový Balzám Proti Opruzeninám - Jemné Pohlazení, 50 ml

Balzám Jemné Pohlazení je ideální k ošetření pokožky miminka a ochranu na místech, kde hrozí riziko opruzení (plenou zakrytá poko…
Zůstává 1 ks
219 Kč
Ecodis Baby ubrousky z biobavlny, 5 ks

Ecodis Baby ubrousky z biobavlny, 5 ks

Ubrousky Zélio vyrobené z ekologicky pěstované bavlny velmi hebké, opakovaně použitelné, prací, jsou skvělou alternativou k jedno…
Zůstává 3 ks
249 Kč