B12 1200μg ve spreji (Methylcobalamin)

BOOST-001

Rychlý a účinný způsob zvýšení hladiny vitaminu B12.
Denní dávka vitamínu B12 ve spreji s chromem a extraktem ze zeleného čaje, která pomáhá snižovat únavu a vyčerpanost.

Neobsahuje: Mléčné produkty, alkohol, umělá barviva nebo aromata, pšenici, lepek a sóju. 100% rostlinný produkt.

Více detailů

329 Kč s DPH

274 Kč bez DPH

BetterYou™ Boost B12 ve spreji je účinnou pomůckou pro normální psychologické funkce. Odborně namíchaný s cílem zvýšit hladinu energie.

Speciálně formulovaný aby absorboval přímo do krevního oběhu a vynechal tak trávicí systém. Drobné kapky se v ústech absorbují rychle a poskytují tak účinnou alternativu k tabletám nebo kapslím.

• Obsahuje 1200μg vitamínu B12
• Pohodlná a vědecky ověřená alternativa k tabletám
• Obsahuje přírodní vitamin B12, zelený čaj a chrom
• Formulovány pro moderní, stresující životní styl
• Ideální pro vegetariány, vegany a nebo lidí trpících chudokrevností

Každá dávka (4 stříknutí) poskytuje 1200μg vitaminu B12 spolu s 40μg chromu a 0,5mg extraktu ze zeleného čaje se skvělou meruňkovou příchutí.

Vitamin B12 přispívá k zdravým červeným krvinkám, redukuje únavu a vyčerpanost a také zajišťuje normální metabolismus homocysteinu.

Proč používat Boost B12 orální sprej?
BetterYou Boost B12 je vysoce účinná a přirozená forma vitamínu B12 v orálním sprej, která účinně a pohodlně dodává tento potřebný vitamín. B12 pomáhá tělu snížit nával únavy a zvýšit hladinu koncentrace, jakož i přispět k normálnímu metabolismu homocysteinu.


Boost B12 obsahuje biologicky dostupnou formu vitamínu B12-metylkobalamínu, která je přirozeně aktivní forma v lidském metabolismu. Při stříknutí na bukální membrány (vnitřně části líc) se vitamín absorbuje přímo do krevního oběhu.

Chrom se používá k vyrovnání hladiny cukru v krvi a také na snížení únavy a vyčerpanosti.

Při sprejové formě se vyhýbáme nadměrnému spoléhání na náš trávicí systém. Molekula vitamínu B12 je velká a pro tělo může být obtížné ji absorbovat, zejména pro ty, kteří mají problém s malabsorpcí.

Jak fungují intraorální spreje od BetterYou?
Každý střik vytváří oblak mikrokvapôčok, který proniká do měkké tkáně vnitřní lícní strany a dodává základní živiny přímo do krevního oběhu. Mikro-emulgované na optimální velikost kapek, zajišťuje účinnou absorpci a pohodlí ve srovnání s dalšími doplňky vitaminu B12.


Aktivní složky v každé denní dávce obsahují (4 spreje): Vitamín B12 1200μg (metylkobalamín) (48000% * DDD), chrom 40 mikrogramů (chlorid chromu) (100% * DDD), zelený čajový extrakt 0,5 mg.

Jiné složky: Voda, xylitol, přírodní meruňková příchuť, kyselina citrónová, konzervační látka: sorban draselný.

*DDD = Doporučená denní dávka.

Doporučené dávkování: Opatrně stříkněte do úst nebo na vnitřní část líc. Užívejte 4 stříknutí denně nebo podle pokynů lékaře. U dětí nad 1 rok užívejte poloviční dávku (2 stříknutí).

Není potřeba užívat s jídlem ani vodou a může se užívat kdykoliv během dne. Všechny 4 stříknutí je možné užít najednou nebo rozložit v průběhu dne, tak jak je pro vás nejpohodlnější.

Vhodné i během těhotenství a kojení. Pro děti ve věku do 12 let, snižte dávkování na polovinu, protože jejich denní potřeba příjmu živin je nižší než u dospělých.

Před každým použitím dobře promíchejte. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. (Nepřekračujte doporučený příjem).

Bezpečnostní upozornění: Skladujte při pokojové teplotě a mimo přímého slunečního záření. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Obsah balení: 25ml Boost Vitaminu B12 v orálním spreji. 40 denních dávek (1 dávka = 4 stříknutí).

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také...

Další produkty ve stejné kategorii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop