Dárek:
Při objednávce nad 1200 Kč si můžete zvolit textilní roušku zdarma.
Vyberte si svůj e-shop: čeština Česká republika slovenština Slovensko

B12 - Tekutý vitamín B12 (Adenosylcobalamin), vegan, kapky 100 ml

Vitamín B12 v čisté podobě, vegan kvalita, bez přidaných látek - pouze vitamín B12 (Adenosylcobalamin) a voda. Bioaktivních forma, kterou tělo může přímo využít. Doporučujeme jako balení pro celou rodinu - je to Megadávka vitaminu B12. Vhodný i pro děti.

Dostupnost: Skladem > 5 ks
Výrobce:Metabolics
Min. trvanlivost:30. 4. 2021
635 Kč
Počet kusů:

Vitamín B12 v čisté podobě - bez přidaných látek. Mitochondriální verze vitamínu B12. Druhá bioaktivní forma, kterou tělo může přímo využít a kterou využívá na uchování B12 v játrech.

100 ml (1754 kapek v balení), vegan.

Doplněk stravy. Vyrobeno ve Velké Británii.

Esenciální vitamín B, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.

Dávkování: Užívejte 1 kapku do vody denně, s jídlem. Dávkování u dětí prosím konzultujte s lékařem. 

Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v lednici, mimo dosah dětí. Prosíme, po použití obal recyklujte.

Složení: purifikovaná voda, Adenosylcobalamin.

1 kapka obsahuje 76 µg vitamínu B12, tedy 3040% referenční hodnoty příjmu. Pro dosažení dávky 532 µg je tedy potřeba užít 7 kapek. V tomto případě je v lahvičce cca. 250 dávek vitamínu. Vzhledem k omezené době trvanlivosti tedy doporučujeme, aby tento vitamín konzumovala celá rodina tak, aby se celý využil a nedocházelo ke ztrátám.

Varování: Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím s lékařem.

Výrobce: Metabolics Ltd, 5 Eastcott Common, Eastcott, Devizes, Wilts, SN10 4PL, UK

Balení: Vitamín ve skleněné lahvičce.

-----------------

Dávkování dle našich znalostí:

6 měsíců - 1 rok: 1 kapka denně

1 rok - 4 roky: 2 kapky denně

4 a více let: 3 kapky denně

Jedná se o univerzální návod, nelze vždy určit tu nejsprávnější dávku pro vás a vaše dítě, je dobré kontrolovat občasným krevním rozborem.

-------------------

Osobní zkušenost s trvanlivostí vitamínu:

Údaj 3 měsíce je výrobcem daný, po třech měsících výrobce už nemůže garantovat, že v kapce bude přesně takové množství B12, které deklaruje na etiketě. Nám doma vydržela jedna lahvička skoro rok. Když se k ní budete chovat "hezky", tak je to v pohodě. Je nutné ji mít v ledničce a kapat nejdříve na lžičku a teprve pak do úst. Kapátko se nesmí znečistit. Máme od ředitelky metabolics potvrzeno, že B12 je stabilní, pokud není vystavena světlu anebo kyselému prostředí, proto není problém ji brát třeba ten rok (sami to doma tak máme). Akorát je dobré třeba několika měsících přidat kapku k dávce, aby se vyrovnal rozpad.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují