B12 - Tekutý vitamín B12 vegan kapky 100 ml

Vitamín B12 v čisté podobě, vegan kvalita, bez přidaných látek - pouze vitamín B12 (Hydroxocobalamin) a voda. Doporučujeme jako balení pro celou rodinu - je to Megadávka vitaminu B12. 270 dávek.

Hodnocení:Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.
Dostupnost: Skladem více než 5 kusů
Výrobce:Metabolics
Min. trvanlivost:28. 2. 2022
499 Kč 649 Kč Ušetříte 23 %
Počet kusů:

Vitamín B12 v čisté podobě - bez přidaných látek.  Tato varianta je vhodná pro jedince, kteří necítí nejlepší výsledky při suplementaci verzí metylkobalamin. Jedná se o neaktivní formu, která se běžně vyskytuje v potravě.

100 ml (1351 kapek v balení), vegan.

Doplněk stravy. Vyrobeno ve Velké Británii.

Esenciální vitamín B, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.

Dávkování: Užívejte 1 kapku na lžičku denně, mezi jídly. Dávkování u dětí prosím konzultujte s lékařem. Námi doporučené dávkování dle našich znalostí naleznete na konci stránky.

Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v lednici, mimo dosah dětí. Prosíme, po použití obal recyklujte.

Složení: purifikovaná voda, hydroxokobalamin.

1 kapka obsahuje 98 µg vitamínu B12, tedy 3920% referenční hodnoty příjmu. Vzhledem k omezené době trvanlivosti tedy doporučujeme, aby tento vitamín konzumovala celá rodina tak, aby se celý využil a nedocházelo ke ztrátám.

Varování: Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím s lékařem.

Výrobce: Metabolics Ltd, 5 Eastcott Common, Eastcott, Devizes, Wilts, SN10 4PL, UK

Balení: Vitamín ve skleněné lahvičce.

-----------------

Dávkování dle našich znalostí:

6 měsíců - 1 rok: 1 kapka denně

1 rok - 4 roky: 2 kapky denně

4 a více let: 3 kapky denně

Jedná se o univerzální návod, nelze vždy určit tu nejsprávnější dávku pro vás a vaše dítě, je dobré kontrolovat občasným krevním rozborem.

-------------------

Osobní zkušenost s trvanlivostí vitamínu:

Údaj 3 měsíce je výrobcem daný, po třech měsících výrobce už nemůže garantovat, že v kapce bude přesně takové množství B12, které deklaruje na etiketě. Nám doma vydržela jedna lahvička skoro rok. Když se k ní budete chovat "hezky", tak je to v pohodě. Je nutné ji mít v ledničce a kapat nejdříve na lžičku a teprve pak do úst. Kapátko se nesmí znečistit. Máme od ředitelky metabolics potvrzeno, že B12 je stabilní, pokud není vystavena světlu anebo kyselému prostředí, proto není problém ji brát třeba ten rok (sami to doma tak máme). Akorát je dobré třeba několika měsících přidat kapku k dávce, aby se vyrovnal rozpad.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují