Cytoplan – když se setká příroda s vědou

Cytoplan – když se setká příroda s vědou

Cytoplan je společnost zaměřená na výrobu výživových doplňků, které dodává i profesionálním zdravotnickým pracovníkům a jejich pacientům. Aktuálně společnost Cytoplan dodává své produkty více než 6000 lékařům.


O společnosti Cytoplan

Společnost Cytoplan byla založena v roce 1990 odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výživy. Výroba produktů Cytoplanje založena na vědeckých poznatcích. Společnost klade důraz na kvalitu,  inovace a účinnost produktů.

Zajímavostí je i to, že společnost Cytoplan je vlastněna charitativní organizací a pravidelně přispívá jiným charitativním organizacím a těm, kteří to potřebují. Cílem společnosti je výrazně přispívat ke zdraví zákazníků, což považuje za důležitější než samotný zisk.

Cytoplan patří již několik let k lídrům v oblasti výroby doplňků výživy a stravy. Společnost úzce spolupracuje s různými lékaři, zdravotnickými pracovníky a vědci při výrobě produktů.


Proč vybrat produkty od Cytoplan?

Cytoplan se při výrobě zaměřuje na využívání surovin, které považuje za nejbezpečnější a nejvhodnější pro lidi. Jedná se o takové suroviny, ve kterých jsou živiny prezentovány v obdobné formě jako v potravinách. Cytoplan při výrobě využívá bioaktivní komplexy živin, které obsahují všechny související potravinové faktory, v jakých se vyskytují i v přírodě.

Pokud je látka vhodná pro metabolickou aktivitu, nejsou zapotřebí její vysoké hladiny, což je základem filozofie výživy ve společnosti Cytoplan.

Produkty od Cytoplan jsou:

  • vysoce bio-účinné,
  • inovativní,
  • podloženy výzkumem a studiemi.

Všechny produkty od společnosti Cytoplan jsou koncipovány na základě racionality a zdravého rozumu s využitím vědeckých poznatků a ověřených výsledků. Produkty Cytoplan jsou pro ty, kteří to myslí se zdravím vážně, věří, že klíčem ke skutečnému zdraví je příroda a preferují výrobce, kterému mohou důvěřovat.


Z nabídky Cytoplan vybíráme

 

Cytoplan Methylfolate, 400 μg, 60 kapslí

Cytoplan Methylfolate, 400 μg, 60 kapslí

Kyselina listová v bioaktivní metylové formě. L-methylfolát je přirozeným silným zdrojem a zároveň nejstabilnější bioefektivní formou kyseliny listové. V tobolkách je methylfolát zkombinován s alfalfou, která je přirozený zdroj kyseliny listové. Díky přírodnímu původu je zvýšená účinnost kyseliny listové bez obsahu přídavků. Její účinky oceníte nejen při únavě a vyčerpání, ale také při podpoře imunity a podpoře růstu zárodečných tkání během těhotenství.

 

 
Cytoplan Pregna-Plan Multivitamin pro těhotné i kojící matky, 60 tablet

Cytoplan Pregna-Plan Multivitamin pro těhotné i kojící matky, 60 tablet

Komplexní multivitamínový přípravek vhodný pro ženy při plánování těhotenství, během těhotenství i v období kojení. Je sestaven tak, aby vám pomohl během náročného období vzniku nového života. Složky tohoto multiminerálního a multivitaminového přípravku jsou koncipovány s ohledem na hormonální změny v organismu ženy. Výhodou je obsah kyseliny listové v podobě methylfolátu a vysoký obsah vitamínu D spolu s vysokým obsahem vápníku z kalcifikovaných mořských řas.

 

 
Cytoplan Saccharomyces boulardii - 5 miliard živých organismů, 30 kapslí

Cytoplan Saccharomyces boulardii - 5 miliard živých organismů, 30 kapslí

Obsahuje 5 miliard životaschopných mikroorganismů v jedné kapsli. Vhodný při laktózové intoleranci. Může být použit jako probiotikum, na podporu imunity, doplněk při antibiotické léčbě, podpora zdravého trávení (dyskomfort, průjem, podpora léčby při infekci Helicobacter pylori).

 

 
Cytoplan Nutri Bears - gumoví medvídci, multivitamin pro děti, jahoda 90ks

Cytoplan Nutri Bears - gumoví medvídci, multivitamin pro děti, jahoda 90ks

Dětský žvýkací multivitamin v podobě měkkých gumových medvídků s jahodovou příchutí. Speciálně vyvinutý pro děti od tří let, ale vhodný i pro teenagery a dospělé. Obsahuje vysokou dávku vitamínu B12 v aktivní formě methylkobalaminu a kyselinu listovou v bioaktivní formě methylfolátu. Kromě toho obsahuje vitamin C, selen, vitamin E, citrát zinečnatý, kyselinu pantotenovou, vitamin B1, B2, B3, B6 biotin, jód, vitamin D3 a jiné.

 

 
METHYL FAKTORY - B1 + Betain + B2 + B6 + Kyselina listová L-Metylfolát vápenatý + Vitamín B12 a Zinek, 60 kapslí

METHYL FAKTORY - B1 + Betain + B2 + B6 + Kyselina listová L-Metylfolát vápenatý + Vitamín B12 a Zinek, 60 kapslí

Produkt je velmi účinný pomocník a díky obsahu betainu je jedním z nejlepších zdrojů metylové skupiny. Pomáhá snižovat riziko srdečně-cévních onemocnění. Je účinný při léčbě diabetické neuropatie. Vitamíny skupiny B (B2, B6, B9, B12) a zinek jsou užitečné v boji s únavou, vyčerpáním, se zdravím pokožky, ale také pro podporu růstu zárodečných tkání během těhotenství.

 


Doporučujeme také vyzkoušet: