NATURTREU - zůstat věrni přírodě ve všem, co děláme

NATURTREU - zůstat věrni přírodě ve všem, co děláme

Přírodní, rostlinný, udržitelný a bez nežádoucích přísad? To je NATURTREU!

V přírodě je řada rostlinných složek s úžasnými účinky. Společnost Naturtreu se specializuje na kombinování rostlinných látek v produktech tak, aby plnily specifické potřeby zdraví a pohody – bez potřeby přidávání nežádoucích přísad a plniv!

Každý z produktů značky Naturtreu je navržen podle nejnovějších vědeckých norem a implementován z nejlepších možných surovin. To znamená, že Naturtreu neustále koordinuje, kontroluje a zlepšuje složky a dávkování.


O značce NATURTREU

Německá rodinná firma, která se zabývá výrobou veganských výživových doplňků z přírodních zdrojů. Na základě vědeckých poznatků Naturtreu kombinuje různé přírodní složky ve svých produktech tak, aby byly co nejvíce účinné a cíleně pomáhaly a podporovaly specifické potřeby zdraví a pohody.


Zakladatelé NATURTREU

Jako odborník na fitness a výzkum Alexander Jansen zajišťuje, že všechny produkty NATURTREU jsou navrženy podle nejnovějších vědeckých poznatků. Za tímto účelem prochází vývoj všemi relevantními studiemi a Alexander o nich diskutuje s uznávanými odborníky.


„Produkty musí být vždy tak dokonalé,

abych je mohl s čistým svědomím doporučit své rodině a přátelům.

Jen to nejlepší je dost dobré. Do našich doplňků stravy se tak dostanou jen ty složky, které mají prokázaný účinek.“

Alexander Jansen


Alexander Adling zajišťuje, aby se vize NATURTREU stala realitou. K tomu pracuje na plánování, vytváří struktury a neustále otevírá nové možnosti, jak se rozvíjet jako jako společnost.


„Využíváme příležitosti naplnit jméno NATURTREU hodnotami,

které jsme jako zákazníci vždy chtěli.

Od empatické komunikace, kvalitních produktů,

nekompromisní spokojenosti zákazníků

až po naplněnou týmovou práci.“

Alexander Adling


Klimaticky neutrální společnost

Pro NATURTREU je velmi důležité, aby přísným ekologickým kritériím podléhaly nejen produkty, ale i samotná společnost NATURTREU jako celek. Za tímto účelem udělala společnost první krok a nechala se certifikovat Německým institutem pro standardy kvality a testování s pečetí DIQP (Deutsches Institut für Qualitätsstandards und – prüfung) jako klimaticky neutrální společnost. S nejpřísnějšími specifikacemi, zejména v oblasti emisí CO₂, tato pečeť zaručuje, že NATURTREU dělá čest svému jménu a že je klimaticky neutrální společností.

NATURTREU finančně podporuje projekt obnovy lesů „Kikonda Forest“ v Ugandě. Tento projekt je mezinárodně hodnocen zlatým standardem LUF a přináší obrovskou environmentální a sociální hodnotu. Vytváří tisíce hektarů přirozeného prostoru pro rostliny a zvířata, ale vytváří i stovky nových pracovních míst a důležitou podporu pro místní školy.


Produktové portfolio NATURTREU

Produktové portfolio NATURTREU je výjimečné právě tím, že se specializuje na kombinování rostlinných látek v produktech tak, aby plnily specifické potřeby zdraví a pohody. Produktové portfolio bychom mohli rozdělit do oblastí:


Z nabídky NATURTREU vybíráme